Четвер, 29 квітня 2021

28 квітня відбудалася онлайн-зустріч викладачів та студентів ОП "Природнича географія" та "Геоморфологія та природопізнавальний туризм" з керівником напрямку туристичної компанії ТОВ "Trаvel Professional Group" Т. А. Бортник. Пані Тетяна виступила з лекцією на тему "Природопізнавальний туризм як перспективний напрямок сучасної туристичної галузі: погляд роботодавця" у якій вона акцентувала увагу на важливість природопізнавальної складової у формуванні турів відомими туристичними напрямками. ПІд час спілкування з студентами пані Тетяна розповіла про особливості формування туристичного продукту, специфіку роботи у даній галузі та запросила до співпраці.